Waar kunnen we mee helpen?

De medewerkers van Aon Onderwijs staan voor u klaar. Doe een beroep op hun jarenlange ervaring met onderwijsinstellingen. Voor advies over verzekeringen, inzicht in de risico's en de kosten, tot praktische uitvoering van alles wat geregeld moet worden.

Veelgestelde vragen

Heeft u een vraag? Wellicht vindt u het antwoord tussen de veelgestelde vragen. Heeft u geen antwoord op uw vraag gevonden, dan verzoeken we u contact met ons op te nemen.

Veelgestelde vragen

Klantenservice

Klantenservice | Scholen
en samenwerkingsverbanden
T 088 - 810 81 71

Klantenservice | Leraren
T 010 - 448 8875
E verzekeringen@aon.nl

Calamiteiten

Bij calamiteiten kunt u bellen naar
T 071 - 364 3100

Vanuit het buitenland
T +31 (0)71 - 364 3100

Buiten kantoortijden Europese Hulplijn
T +31 (0)20 - 651 5777



Het Aon Onderwijs Team

De medewerkers van Aon Onderwijs staan voor u klaar. Doe een beroep op hun jarenlange ervaring met onderwijsinstellingen.



Henri Damen | Program Manager
henri.damen@aon.nl

Michiel van Bohemen | Product Manager
michiel.van.bohemen@aon.nl

Ronald Velleman | Regio Noord-Oost Nederland
ronald.velleman@aon.nl

Aswien Mohamedradja | Regio Midden
aswien.mohamedradja@aon.nl

Chantalle Lahaije | Regio Zuid
chantalle.lahaije@aon.nl

Ewout van Schaik | Regio Midden
ewout.van.schaik@aon.nl

Robert Jan Everts | Regio West
robert.jan.everts@aon.nl

Ruud van Houten | Regio West
ruud.van.houten@aon.nl