Waar kunnen we mee helpen?

De medewerkers van Aon Onderwijs staan voor u klaar. Doe een beroep op hun jarenlange ervaring met onderwijsinstellingen. Voor advies over verzekeringen, inzicht in de risico's en de kosten, tot praktische uitvoering van alles wat geregeld moet worden.

Veelgestelde vragen

Heeft u een vraag? Wellicht vindt u het antwoord tussen de veelgestelde vragen. Heeft u geen antwoord op uw vraag gevonden, dan verzoeken we u contact met ons op te nemen.

Veelgestelde vragen

Klantenservice

Klantenservice | Scholen
en samenwerkingsverbanden
T 071 - 364 3500
E onderwijs@aon.nl

Klantenservice | Scholieren en leraren
T 010 - 448 8875
E verzekeringen@aon.nl

Calamiteiten

Bij calamiteiten kunt u bellen naar
T 071 - 364 3100

Vanuit het buitenland
T +31 (0)71 - 364 3100

Buiten kantoortijden Europese Hulplijn
T +31 (0)20 - 651 5777




Het Aon Onderwijs Team

De medewerkers van Aon Onderwijs staan voor u klaar. Doe een beroep op hun jarenlange ervaring met onderwijsinstellingen.

Bas Provily | Program Manager
bas.provily@aon.nl

Youri de Goeij | Product Manager
youri.de.goeij@aon.nl

Elise Noort | Relatiebeheerder
elise.noort@aon.nl

Sylvia Pinatsis | Marketeer
sylvia.pinatsis@aon.nl

Henri Damen | Account Manager Zuid-Nederland
henri.damen@aon.nl

Ruud van Houten | Account Manager Noord-Nederland
ruud.van.houten@aon.nl

Michiel van Bohemen | Relatiebeheerder
michiel.van.bohemen@aon.nl

Humphrey Liauw | Schadebehandelaar
humphrey.liauw@aon.nl